Advokátní kancelář Rentsch Legal ve spolupráci s pražskou kanceláří Boyden Executive Search a agenturou MotivP pro Vás připravila zajímavý projekt HR HOT ISSUES. Jedná se o sérii osmi videí určených především personalistům či HR manažerům, ale i širšímu vedení společnosti, které řeší každodenní personální otázky.

On-line, stručně a hlavně prakticky Vás v rámci projektu provedeme celým životem zaměstnance ve společnosti, a to z pohledu personalisty i právníka. Dozvíte se tipy a triky z personálního prostředí a jak na ně, aby byly právně správně.

Co a jak naservírovat zaměstnanci v pracovní smlouvě? Jak se poprat se souběhem funkcí? Jak bezproblémově zaměstnat zahraničního zaměstnance nebo jej bezchybně propustit?

S těmito, ale i mnohými dalšími otázkami, si po zhlédnutí celé série snadno poradíte. Videa pro Vás budeme postupně zveřejňovat každé pondělí od začátku září až do začátku listopadu 2015.

Videa jsou k dispozici pouze v českém jazyce, pokud o máte zájem, prosím přejděte do české verze našeho webu.

 

HR HOT ISSUES 1: Smlouva s agenturou - na co si dát pozor?

Již nyní je pro Vás připraven první díl virtuálního kurzu na téma Smlouva s agenturou - na co si dát pozor?, který si můžete zakoupit na stránkách MotivP. Stačí pouze kliknout na odkaz pod videoukázkou:

HHI 1 obrázek