Rentsch Legal je advokátní kancelář, která rozumí potřebám svých klientů. Právo sice není žádná velká věda, nicméně pro každou obchodní společnost, bez ohledu na její velikost či obrat, je důležité si vést právní agendu na profesionální úrovni. To má nakonec pozitivní dopad na hodnotu společnosti.

 

Proto nabízíme našim klientům na míru šitý balíček služeb s názvem Můj právník, který zajistí vedení každodenní právní agendy. K dispozici jsme Vám buď prakticky 24 hodin 7 dní v týdnu, nebo si můžete „pronajmout“ na určitou dobu přítomnost právníka ve Vašich kancelářích.

 

Každodenní správa právních záležitostí pro nás není otravná práce. Naopak, jejich řešení nás baví. Všichni členové našeho týmu přistupují k problémům prakticky, jasně definují rizika, která následně eliminují a zároveň navrhnou alternativní efektivní řešení. Ke svým klientům navíc zachováváme lidský a přátelský přístup a snažíme se vyvarovat nesrozumitelnému právnímu jazyku.

 

Naším hlavním cílem je primárně pomáhat našim klientům rozvíjet jejich byznys a zvyšovat jeho hodnotu. Služba Můj právník je proto ideální pro malé a středně velké podniky bez vlastního firemního právníka, stejně jako pro místní organizační složky mezinárodních korporací, které nedisponují vlastním právním oddělením nebo ho potřebují posílit.

 

Abychom dokázali určit ideální obsah balíčku služeb Můj právník, provedeme následující úkony:

  • Nejprve provedeme audit ve společnosti klienta, abychom identifikovali stav právních dokumentů a způsob, jakým jsou spravovány běžné právní záležitosti. To vyžaduje fyzickou přítomnost určeného člena týmu Rentsch Legal přímo ve společnosti, abychom osobně poznali zaměstnance, porozuměli fungování společnosti a skutečným potřebám klienta.
  • Na základě výsledku tohoto auditu vytvoříme nabídku s návrhem, jak mohou být právní záležitosti spravovány a zajišťovány efektivněji.
  • Klient si vybere svůj balíček služeb Můj právník. Tyto balíčky služeb jsou kompletně podporované naší platformou eLegal.
  • V případě potřeby je tým Rentsch Legal připraven působit po určitou dobu přímo ve společnosti klienta.
  • Během spolupráce pravidelně monitorujeme a přezkoumáváme naši práci společně s klientem, abychom se ujistili, že dosahujeme požadovaných a očekávaných výsledků.

 

 

 

muj pravnik rentsch legal 001

Spokojenost našich klientů nás přesvědčila, že jsme právníci na svém místě. Přidanou hodnotu našich služeb spatřujeme v tom, že přemýšlíme jako externí firemní právníci, kteří kopou za podnikatelův tým, a když je třeba zaútočit, jsme vždy připraveni.