HR HOT ISSUES 3: Pracovní smlouva – co se Vám do ní bude hodit napsat?

Jak na úskalí specifikace náplně práce ve smlouvě a místo jejího výkonu? Co je to diskriminace při určování mezd, jak si ve smlouvě poradit s benefity? Jak na práci přes čas a home-office? Odpovědi nejen na tyto otázky získáte v našem třetím virtuálním kurzu v rámci projektu HR HOT ISSUES.


Ukážeme Vám, že je vhodné zamyslet se nad tím, co všechno do pracovní smlouvy napíšete, abyste si nepřidělali práci, ochránili Vaši společnost a přitom kandidáta nezmátli hned na počátku. Kromě tipů a triků týkajících se podstatných náležitostí smlouvy poradíme, jak upravit mzdu, práci přesčas, hmotnou odpovědnost zaměstnanců, povinnosti seznamovat se s interními předpisy nebo jak nastavit oblíbenou home-office.

I třetí díl virtuálního kurzu si můžete zakoupit na stránkách MotivP. Stačí kliknout na odkaz pod krátkou videoukázkou.

 

HHI 3 obrázek

 

Více o projektu:

Advokátní kancelář Rentsch Legal pro Vás spolu s pražskou kanceláří Boyden Executive Search a agenturou MotivP připravila zajímavý projekt HR HOT ISSUES. Jedná se o sérii osmi online kurzů určených především personalistům či HR manažerům, ale i širšímu vedení společnosti, které řeší každodenní personální otázky. On-line, stručně a hlavně prakticky Vás v rámci projektu provedeme celým životem zaměstnance ve společnosti, a to z pohledu personalisty i právníka.

Zajímá Vás naše práce a výsledky? Dejte nám to vědět!