Markéta Románková posílila tým Rentsch Legal

marketa romankovaTým advokátní kanceláře Rentsch Legal posílí advokátka Markéta Románková. Přichází expandovat koncept firmy založený na obchodně orientované právní asistenci s důrazem na kreativitu, praktičnost a efektivnost právních řešení. Markéta Románková má bohaté zkušenosti jak z oblasti právního poradenství ze svého předchozího působení v mezinárodních advokátních kancelářích Linklaters a Gleiss Lutz, tak dlouholeté praktické zkušenosti manažera právního oddělení a prokuristy společnosti Alcatel. Vystudovala práva na Karlově Univerzitě a Columbia University New York a ekonomii na Vysoké škole ekonomické v Praze.

 

Slovy Rudolfa Rentsche zakládajícího partnera advokátní kanceláře Rentsch Legal: „Rozšíření našeho týmu o Markétu Románkovou je důležitým milníkem v historii naší firmy. Jsme mladá rostoucí advokátní kancelář s unikátním přístupem k řešení problémů. Nebudujeme expertízu na celé odvětví, jsme experti na každého konkrétního klienta. Naše moto - Pomáháme Vám vítězit – skutečně žijeme, jak potvrzují naše výsledky. Věříme, že je správný čas tento právní přístup rozšířit. Markéta, jako zkušený podnikový právník a advokát v jedné osobě, přichází podpořit naši expanzi.“

 

„Léta praxe mezi obchodníky mě naučila pochopit roli právníka, a co znamená být skutečným partnerem v uzavírání obchodů. Praktický přístup a snahu uchopit pro-obchodně problém klienta umí opravdu jen málo externích právních poradců. Baví mě být členem týmu, který je skutečně pro klienta užitečný,“ dodává k slovům Rudolfa Rentsche Markéta Románková.

 

Rentsch Legal byla založena jako advokátní kancelář tzv. butikového typu zaměřená zejména na poradenství strategickým a finančním investorům. V této oblasti úzce spolupracuje se SauterRentsch Investment Services, poradci v oblasti fúzí a akvizic, private equity a rizikových kapitálových transakcí. V současné době se Rentsch Legal stále více soustředí také na právní poradenství týkající se každodenních obchodních aktivit svých klientů. Přitom zůstává „butikem“ co do filozofie praktické obchodně orientované právní rady, která reflektuje specifika podnikání konkrétního klienta.

Zajímá Vás naše práce a výsledky? Dejte nám to vědět!