Rentsch Legal právním poradcem IMPACT-CORTI při jejím prodeji společnosti CBRE

IMPACT-CORTI a.s., přední společnost v oblasti Property Management v České republice a na Slovensku, je nově součástí skupiny CBRE Group, Inc. Advokátní kancelář Rentsch Legal stála v průběhu celého prodeje bývalým majitelům IMPACT-CORTI po boku a poskytovala komplexní právní podporu.

 

Se správou více než 140 objektů o celkové rozloze větší než 557 000 km2 patří IMPACT-CORTI mezi špičku na poli Property managementu v České republice i na Slovensku. Mezi služby, které společnost poskytuje jak svým privátním klientům, tak i klientům z veřejné sféry, patří projektové řízení, investice, pronájem a odborné poradenství. IMPACT-CORTI doplní existující nabídku správy nemovitostí společnosti CBRE a umožní jí tak rozšířit nabízené služby v rámci regionu.

 

V průběhu celého procesu Rentsch Legal spravoval na své elektronické platformě eLegal virtuální data room, který pomáhal kupujícímu a jeho poradcům provést právní audit společnosti (due diligence). Zároveň tým Rentsch Legal podporoval prodávající při vyjednávání transakčních smluv.

 

Tým Rentsch Legal v této transakci tvořili advokátka Petra Trojanová a koncipient Michal Marinov, oba pod vedením zakladatele společnosti, Rudolfa Rentsche.

Zajímá Vás naše práce a výsledky? Dejte nám to vědět!