Štěpán Kleček a Jan Píza rozšiřují tým Rentsch Legal

Advokátní kancelář Rentsch Legal posílila od září 2015 svůj tým o 2 nové kolegy. Jsou jimi advokát Štěpán Kleček, specialista na obchodní právo a M&A, a advokátní koncipient Jan Píza.

Štěpán Kleček 60802

Štěpán Kleček přichází podpořit rozvoj kanceláře, posílit tým poskytující právní služby především v oblasti obchodního práva a rozvíjet zaměření kanceláře na oblast přeshraničních M&A projektů. Bohaté zkušenosti v těchto oblastech si přináší zejména ze svého předchozího dlouholetého působení v advokátní kanceláři PRK Partners, kde se zaměřoval na fúze a akvizice, korporátní právo, a nemovitostní obchody, a jako vedoucí advokát zodpovídal za celou řadu významných transakcí.

 

Štěpán se narodil v Kanadě, a od roku 1995 žije v Praze. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a Fakultu mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze a od roku 2010 je členem České advokátní komory. V letech 2012-2013 působil v Evropské investiční bance v Lucembursku, jako odborný právní poradce pro financování rozvojových projektů v České republice. Jeho mateřskými jazyky jsou jak angličtina, tak i čeština.

 

Rudolf Rentsch, zakládající partner advokátní kanceláře, v souvislosti s nástupem Štěpána Klečka uvádí: „Jsem velmi rád, že se k nám Štěpán připojil. Díky jeho zkušenostem výrazně posílí náš tým a umožní nám zprocesovat naše projekty ještě efektivněji, a tak přidat našim klientům ještě větší hodnotu.“


„Rentsch Legal mi umožňuje být klientovi nablízku, porozumět jeho potřebám a dodat mu funkční řešení jeho požadavků a záměrů. Věřím, že s tímto přístupem se mi podaří podílet se na růstu kanceláře jak v rovině odborné, tak v rovině klientské,“ dodává Štěpán Kleček.

 

  

Jan PízaJan Píza v letošním roce úspěšně dokončil studium práv na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Během studia absolvoval mimo jiné studijní kurz na University of Queensland v Austrálii a aktivně se věnoval celé řadě českých i mezinárodních studentských projektů a workshopů.

Díky praxi v době studia získal zkušenosti převážně s obchodně-právní agendou, jíž se bude věnovat i nadále. Jan hovoří plynně anglicky, francouzsky a německy.

 

 

  

 

 

Rentsch Legal byla založena jako advokátní kancelář tzv. butikového typu zaměřená zejména na poradenství strategickým a finančním investorům. V této oblasti úzce spolupracuje se SauterRentsch Investment Services, poradci v oblasti fúzí a akvizic, private equity a rizikových kapitálových transakcí. V současné době se Rentsch Legal stále více soustředí také na právní poradenství týkající se každodenních obchodních aktivit svých klientů. Přitom zůstává „butikem“ s filozofií praktických obchodně orientovaných právních rad, které reflektují specifika podnikání konkrétního klienta.

Zajímá Vás naše práce a výsledky? Dejte nám to vědět!