Reference

uvozovky

Rentsch Legal byl mně a mému bývalému partnerovi nápomocen při prodeji naší společnosti CBRE. Podpora byla vysoce profesionální, rychlá a zároveň stoprocentní a já si mohl být jist, že naše zájmy byly dokonale chráněny. A jak bych očekával od skutečného dealmakera, nikdy nenastalo riziko, že by byla transakce ohrožena."

Jürg Zwahlen, CBRE, bývalý spolumajitel Impact-Corti, Praha

 

uvozovky

S Rentsch Legal mám již mnohaleté zkušenosti. Poté, co jsme opakovaně a úspěšně spolupracovali na M&A projektech v České republice, jsem je najal pro získání přední lékařské laboratoře v Německu. Co oceňuji nejvíce, je rozhodný a velmi profesionální přístup celého týmu při vedení celého projektu. A mimoto je zábava s nimi pracovat."

Priv. Doz. Dr. med. Friedrich-Wilhelm Tiller, Lab4more, Mnichov

 

uvozovky

„Po dohodě všech společníků jsme najali společnost SauterRentsch Investment Services s cílem najít vhodného kupce pro naši firmu. Když došlo na výběr advokátní kanceláře, která by se zabývala právními záležitostmi v této souvislosti, Rentsch Legal byla přirozenou volbou. Nehledě na skutečnost, že obě firmy skutečně poskytují one-stop-shop, byli jsme ohromeni péčí a přesností týmu Rentsch, kterou nám po celou dobu poskytovali. Věděli jsme tak, že jsme výborně právně zastoupeni.“

Ing. Josef Heřmanský, bývalý spolumajitel INPROMA, Nymburk

 

uvozovky

Jako finanční ředitel Saint-Gobain Building Distribution Eastern Europe v České republice jsem s Rentsch Legal opakovaně spolupracoval. Kromě profesionality, kterou zaručují, a kterou vyžaduji od všech našich poskytovatelů služeb, jsem byl nejvíce ohromen úrovní know-how a schopností reagovat, kterou se Rentsch Legal může pochlubit. To předčilo vše, na co jsem byl zvyklý při spolupráci s většími a obecně mnohem více známými firmami na trhu. Je jen škoda, že Rentsch Legal nemá sídlo ve Velké Británii."

Thierry Dufour, finanční ředitel, Saint-Gobain Building Distribution UK & Ireland

 

uvozovky

Rentsch Legal nás právně podporoval při částečném ukončení provozu v České republice v období od října 2013 do června 2014. Za celou dobu naší spolupráce byli vždycky profesionální, a přitom přátelští, což se málokdy vidí. Na advokáty z Rentsch Legal jsem se mohla obrátit ohledně jakékoli otázky a byli mi neustále spolehlivým partnerem a jistotou při obchodních schůzkách. Z práce celého týmu Rentsch Legal jsem byla nadšená a v každém případě bych se na tento sehraný tým znovu obrátila.“

Sabine Schaffarczyk, Personální ředitelka, Zur Rose Pharma GmbH

 

 

 

reference rentsch legal

Naším hlavním cílem je primárně pomáhat klientům rozvíjet jejich byznys a zvyšovat jeho hodnotu. Ke svým klientům navíc zachováváme lidský a přátelský přístup a vyhýbáme se nesrozumitelnému právnímu jazyku.

Uvažujete o tom, stát se naším klientem? Udělejte první správný krok – kontaktujte nás!